Skip to main content

ŚWIETNIE!

 

ZWRÓCILIŚMY TWOJĄ UWAGĘ!

CHCESZ SIĘ DOWIEDZIEĆ, JAK MOŻEMY CI POMÓC USPRAWNIĆ PROCES I OSIĄGNĄĆ CELE W ZAKRESIE OPTYMALIZACJI?

SPRAWDŹ TO.

 

CZY TE ZDJĘCIA WYGLĄDAJĄ ZNAJOMO?

Billede 1
Billede 2
Billede 3

BEZ OBAW.

Trafiłeś we właściwe miejsce.

Projektowanie i produkcja pomp lamelowych oraz rozwiązań pompowych do przenoszenia i transportu odpadów poubojowych z rzeźni to jedna ze specjalności JS Proputec A/S – 40-letniej duńskiej firmy.

Pompy lamelowe to doskonały wybór do obsługi i transportu produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego ze względu na ich delikatne obchodzenie się z produktem, możliwość przenoszenia dużej ilości ciał stałych, efektywność energetyczną, niskie koszty utrzymania i higieniczną konstrukcję.

 

 

 

POSTAW NA KORZYŚCI Z UŻYTKOWANIA POMP LAMELOWYCH W TWOIM PROCESIE:

 

Delikatna obsługa:
Pompy lamelowe są przeznaczone do obsługi delikatnych i kruchych materiałów bez ich uszkadzania. Jest to szczególnie ważne w przypadku produktów ubocznych z rzeźni, z reguły bardzo lepkich i zawierających duże cząstki stałe, które należy transportować bez uszkodzeń.

Wysoka zdolność przenoszenia ciał stałych:
Pompy lamelowe są w stanie poradzić sobie z dużą zawartością ciał stałych w transportowanym materiale. Jest to ważne w przypadku odpadów poubojowych, które mogą zawierać dużą ilość ciał stałych, takich jak fragmenty kości i tkanka łączna.

Energooszczędność:
Pompy lamelowe są energooszczędne ze względu na unikalną konstrukcję. Poprzez zastosowanie obracającego się rotora, w którym przesuwają się dwie lamele (płyty), w głowicy pompy wytwarza się strefa niskiego ciśnienia. Pozwala to pompie przemieszczać materiał przy minimalnym zużyciu energii, co skutkuje obniżeniu kosztów i ujemnego wpływu na środowisko.

 

 

Niskie koszty utrzymania:
Pompy lamelowe wymagają niewielkiej konserwacji ze względu na ich prostą konstrukcję i niewielką liczbę ruchomych części. Zmniejsza to ryzyko przestojów i kosztów napraw, co jest ważne w przypadku odpadów pochodzenia zwierzęcego, które należy szybko przetransportować w celu uniknięcia ich zepsucia.

Higieniczna konstrukcja:
Pompy lamelowe zaprojektowano tak, aby były łatwe do czyszczenia i odkażania, dzięki czemu nadają się do użytku w środowiskach przetwórstwa spożywczego. Jest to szczególnie ważne w przypadku produktów ubocznych z rzeźni mogących zawierać bakterie i inne patogeny, które należy kontrolować w celu zapewnienia bezpieczeństwa żywności.

 

 

 

 

 

Need help?

CONTACT A JS EMPLOYEE

Please do not hesitate to contact us if you need guidance
or advice on anything relating to our products

We will do our utmost to meet your needs and demands.

Back to top